Obroża Exreme Dogs – Bad 2 the Bone

Dziś listonosz przyniósł nam nowy nabytek ze sklepu Super Dog – obrożę z serii Exreme Dogs – Bad 2 the Bone. Jak zapewnia producent, wykonano ją z mocnej taśmy, obszytej odpornym na czynniki zewnętrzne, wodoodpornym materiałem.

Obroża wraz z przesyłką kosztowała nas 47,99 zł, a więc dość drogo. Przyznaję jednak, że to jeden z niewielu wzorów obroży na rynku, który (przynajmniej w moim odczuciu) jest typowo „męski” i do tego dowcipny. Miejmy nadzieję, że również jej jakość warta będzie tej ceny. O naszych wrażeniach użytkowych na pewno napiszemy na blogu.

Aktualizacja 8.11.2014

Zmotywowana komentarzem Asiek, postanowiłam opisać, jak obroża sprawia się po ponad roku użytkowania. Jest naprawdę bardzo dobrze. Materiał okazał się trwały, nie wyblakł zbytnio od słońca/wody, ani prania w pralce, a wzorek nie stracił nic z wyrazistości. Jedyne przetarcie widoczne na obroży spowodowane zostało przez metalową szlufkę. Usunęłam ją i po problemie (była zupełnie niepotrzebna). Klamra jest solidna i nie wyrobiła się, trzymając mocno obrożę na szyi psa. Jedyny minus, który mnie osobiście bardzo drażnił, to przesuwające się kółko do przypinania smyczy. W stanie naturalnym wygląda ono, jak na poniższym zdjęciu. Trwale zmieniło miejsce bytności i wszelkie przekręcanie, by wróciło na swoje miejsce, jest działaniem nieskutecznym. Wystarczy wyjść na chwilę z psem na smyczy, chwila moment i wraca do tego irytującego położenia. Nie pozostało mi nic, jak to po prostu zaakceptować. Ocena ogólna obroży: bardzo dobra. Polecam!

 Obroża Super Dog recenzja

Comments: 2

  • 7 listopada, 2014

    Bardzo chętnie dowiem się co do tej obroży bo sama chciałabym zamówić podobną w superdog 😉

Post a Comment