Toller podczas zawodów obedience Rauki Obedience Winter Cup w 2017 roku

RAUKI Obedience Winter Cup 2017

Otwarte zawody obedience w Gdyni – RAUKI Obedience Winter Cup 2017 – już za nami. Były to pierwsze zawody, w których startowałam z dwoma psami.

Trzecia lokata Spocka

Ze Spockiem, jako duet, po raz pierwszy wystartowaliśmy w klasie 1, zdobywając ocenę doskonałą, 277/320 pkt i lokatę 3/19 Gruby był dzielniutkiem – pokazał swoje mocne strony, jak i oczywiście niedociągnięcia, nad którymi będziemy pilnie pracować. Zdecydowanie więcej czasu u Spocka muszę poświęcić przebiegom i łańcuchom. Mało tego robię, pewnie nawet do końca nie wiem, jak zrobić to dobrze i jak należy, więc trzeba będzie przysiąść nad tym tematem.

Progres odnotowany, chociaż dużo pracy przed nami

Weezy zaliczył kolejny start w klasie 2 z 210,5/320 pkt, oceną dobrą i lokatą 4/6 (do trzeciego miejsca zabrakło nam tylko 0,5 pkt!). Mimo kiepskiego wyniku, jestem z Weezusia bardzo zadowolona. Początek był dla mnie świetny, z humoreczkiem, prawdziwy start życia. Później przyszło zwarcie i niektóre rzeczy się posypały. Na pocieszenie – była zdecydowana poprawa względem naszego poprzedniego występu i najmocniejsza ocena, jak do tej pory.

Start Spocka – klasa 1 obedience:

Przebieg Weezy’ego – klasa 2 obedience:

Comments: 2

  • 30 stycznia, 2017

    Miałam przyjemność na żywo oglądać Twój start ze Spockiem i muszę przyznać, że bardzo mi się podobał. 🙂

Post a Comment