Dwa rude, średniej wielkości psy rasy Nova Scotia Duck Tolling Retriever prezentowane na plenerowej wystawie psów rasowych.

Wystawa psów w Gorzowie Wielkopolskim

16 lipca 2022 r. wzięliśmy udział w II Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Gorzowie Wielkopolskim. Głównym celem wyjazdu była socjalizacja szczeniaka i pokazanie mu nowego otoczenia, pełnego psów i ludzi. Zgłoszenie w klasie szczeniąt młodszych to występ o tak zwaną „pietruszkę”, czyli przetarcie szlaków i nauka prezentowania się na wystawie. Przy okazji, korzystając z wyjątkowego futra, które dość nietypowo wyrosło Spockowi latem, postanowiliśmy odkurzyć wystawowo także Spocka.

Spock (Next Generation Peak Performance Dancing with Fire)

Klasa użytkowa:

ocena doskonała I, CWC/CAC, CACIB

Najlepszy Dorosły Pies

Najlepszy Pies Użytkowy

Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)

Opis:

Ośmioletni, w doskonałej kondycji, nieduży pies o prawidłowych proporcjach. Samcza głowa, doskonała linia górna i dolna, dobrze wysklepiona klatka piersiowa. Doskonale kątowane kończyny, w ruchu równolegle prowadzone. Swobodny, dynamiczny ruch, doskonały temperament.

Sędzia: Andrzej Szutkiewicz

MJ (Redrivals Burning Spitfire)

Klasa młodszych szczeniąt:

ocena wybitnie obiecująca

Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie

Opis:

Bardzo dobrze zapowiadające się młodsze szczenię z ładną, wyrazistą, samczą głową. Prawidłowy zgryz. Doskonała linia ciała, kątowanie kończyn, szata o doskonałych parametrach i doskonale rozłożonymi znaczeniami. Ciemny nos i oko, swobodny ruch, doskonały temperament i prezentacja.

Sędzia: Andrzej Szutkiewicz

Post a Comment