Working Test Wiskitki
Za nami Dual Working Test Wiskitki sędziowane przez Anję Möller z Niemiec i Franka Hermansena z Norwegii.
W oba dni wystartowaliśmy z MJem w klasie L. W sobotę 25.04.2026 r. po czterech zadaniach uzyskaliśmy 73 pkt (19, 16, 20, 18) i po dogrywce lokatę 4/14. Niedziela 26.04.2026 r. była dla nas pechowa. Kto ma Tollera, ten musi się liczyć z ryzykiem – piśnięcie na zwykłym markingu wyeliminowało nas z gry. A wielka szkoda, bo to był bardzo dobry dzień, wszystkie zadania zostały wykonane i dostaliśmy za nie bardzo dobre punkty: 20, 0, 18, 18.
Mimo złapanego zera, pod względem liczby uzyskanych punktów, byliśmy tego dnia 5 teamem na 11 startujących. W klasyfikacji łącznej – uwzględniającej sumę punktów z obu dni WT – znaleźliśmy się na pozycji czwartej.
Zdjęcie w nagłówku: Okiem Krzycha