Zdjęcie przedstawia głowę rudego psa rasy Nova Scotia Duck Tolling Retriever. Pies ma białe znaczenie na klatce piersiowej i nosie oraz czarne oczy i nos. Kolor sierści jest rudy.

Pierwsze urodziny MJ’a

Mimo że trudno w to uwierzyć, MJ (Redrivals Burning Spitfire) kończy dziś pierwszy rok życia! Chociaż z ciała przypomina już dorosłego psa, to w głowie wciąż wielki, niecierpliwy dzieciak, z milionem myśli na sekundę.

MJ jest bardzo aktywnym psem, z wielkimi pokładami energii. Uwielbia eksplorować każdy teren, biegać ile pary w łapach, tropić każdy zwierzęcy zapach i tarzać się we wszystkim, co śmierdzące. W pracy nosem jest moim zdaniem genialny i sprawia mu to dużo przyjemności. Za jedzenie da się pokroić, zabawki najchętniej rozkłada na czynniki pierwsze i pożera. Aportować lubi, ale bez przekręcenia.

MJ jest niezwykle pogodnym Tollerem, potrafiącym cieszyć się z każdej głupotki. Podąża za nami jak cień i nieustannie macha do nas ogonem. Nie uznaje czegoś takiego, jak bycie poważnym i spokojnym psem. Aktywność przedkłada ponad wszystko.

Doroślej nam zdrowo eMJorio Papini. Dla mnie wciąż jesteś moim małym puppy.

 

Zdjęcie: Daria Terokhina

Post a Comment