Szczeniaki Tollera z miotu Spock i Abby

Pierwsze urodziny miotu Spock & Abby

Ostatniego dnia marca obchodziliśmy pierwsze urodziny szczeniaków z miotu: Spock i Abby. Szczęśliwa jedenastka urodziła się 31.03.2018 roku w czeskiej hodowli z Jesenické smečky. Dzięki wspaniałej hodowczyni – Šárka Pospíšilová – wciąż mamy kontakt z rodzinami szczeniąt i możemy śledzić losy dzieciaków, mieszkających obecnie w Czechach i na Słowacji. Część właścicieli regularnie podsyła nam informacje o rozwoju naszej młodzieży.

JOY, czyli Abby’s Ninja Cole z Jesenické smečky, pracuje z dziećmi i osobami niepełnosprawnymi jako pies terapeutyczny. Ma za sobą również debiut w dog dancingu. Poniżej film podsumowujący pierwszy rok życia Joy’a.

 

Abby’s Ninja Lloyd z Jesenické smečky, znany jako DUCK, regularnie trenuje w kierunku dummy, pracy myśliwskiej oraz agility.

 

Pierwsze treningi dummy mają za sobą również SKYLA (Abby’s Elves Skyla z Jesenické smečky) oraz NIXI (Abby’s Elves Azari z Jesenické smečky), która zdała też ostatnio pierwszy egzamin noseworku.

TEDDY (Abby’s Ninja Jay z Jesenické smečky) zdał odpowiednik egzaminu na psa towarzyszącego i ma agilitowe plany na przyszłość. Pierwsze agilitowe kroki stawia również AIRA (Abby’s Elves Aira z Jesenické smečky).

Abby's Ninja Jay z Jesenické smečky - Teddy

Teddy. Zdjęcie: Lucy Mydlarova

Z okazji pierwszych urodzin, wszystkim szczeniakom z miotu życzymy wspaniałego zdrowia, sukcesów w każdej dziedzinie oraz najlepszej zabawy pod słońcem!

 

Więcej informacji o szczeniakach:

Informacje o miocie Spock x Abby na: podstronie miotu

Szczeniaki w nowych domach

Odwiedziny u szczeniaków

 

Post a Comment