NA FALI Obedience Camp 2020

NA FALI Obedience Camp 2020

Początek jesieni to dobry czas na wspomnienie lata i naszego klubowego obozu NA FALI Obedience Camp 2020. Był to tydzień fantastycznych treningów obedience z Anną Scelsa z Włoch i poszerzania horyzontów z psiej komunikacji z Talking Dogs. Pamiątkowy film z tegorocznego obozu przyjął nieco inną, niż zwykle, formę. W filmowej produkcji autorstwa El Torado Magdalena Stodułko każdy z członków klubu odpowiedział na dwa kluczowe pytania: Jakie jest twoje ulubione ćwiczenie w obedience? oraz: Dlaczego fajnie jest być w NA FALI?

Pandemia COVID-19 pokrzyżowała nam wszystkie tegoroczne plany. Na szczęście jest jedna stała, której nic nie pokona – nasz klub obedience NA FALI. W poniższym filmiku poznacie wszystkich członków klubu obecnych na obozie. Jeśli interesują Was Weezy i Spock, przeskoczcie do 3 min. 27 sek. 

PS. Ścieżka dźwiękowa nie jest przypadkowa! Gdy ostatniego dnia obozu zastanawialiśmy się, jaka jest najbardziej znana i klasyczna piosenka z Włoch, na myśl przyszło nam od razu Ricchi E Poveri „Acapulco”. I tak zostało 🙂

Film i zdjęcie: El Torado Magdalena Stodułko 

Zainteresowany relacjami z wcześniejszych edycji NA FALI obedience camp? Zapraszamy:

NA FALI Obedience Camp 2019 – Anna Scelsa (Włochy) i Riitta Kivimäki (Finlandia)

NA FALI Obedience Camp 2018 – Anna Scelsa (Włochy) i Riitta Kivimäki (Finlandia)

NA FALI Obedience Camp 2017 – Riitta Kivimäki, Päivi Saarilahti (Finlandia)

NA FALI Obedience Camp 2016 – Riitta Kivimäki, Piia Karinen (Finlandia)

NA FALI Obedience Camp 2015 – Joanna Hewelt, Magdalena Stodułko

Post a Comment