MJ – to już 6 miesięcy

Chociaż trudno w to uwierzyć, MJ skończył 6 miesięcy i jak rozpędzony buldożer wkracza w siódmy miesiąc życia. Po małym szczeniaku nie ma już śladu. Nieuchronnie wkraczamy w okres młodzieńczy i kolejne przygody z tym związane.

MJ jest najbardziej aktywnym szczeniakiem, jakiego do tej pory mieliśmy. Poziomem energii, temperamentem i dynamiką co najmniej dwukrotnie przekracza Spocka i Weezyego razem wziętych. Jest niespożytym wulkanem energii i turbo rakietą. W sekundę rozpędza się od zera do prędkości kosmicznej po to, by chwilę później zrobić pełne zatrzymanie w miejscu. Jest szybki i skoczny. Lubi oferowanie, kocha jedzenie, bawi się chętnie, uczy się szybko. Potrafi być uparty i bezczelny, a przy tym tak śmieszny, że nie można się na niego gniewać.

Pod kątem użytkowości ma świetny nos, za którym instynktownie podąża. Jest naturalnie zainteresowany zwierzyną, śledzi tor lotu ptaków i podnosi wszystko co ma pióra. Jak harpagan wchodzi dzielnie w szuwary i krzaczory, tarza się w mrówkach i sprawdza każdą wagę w lesie. Lubi wodę i chociaż podszlifować musi technikę pływania, wpada do niej chętnie i bez obaw.

Szczeniak rasy Toller 6 miesięcy siedzi przodem do aparatu na zielonej trawie.

Post a Comment